D.I. Callanach 4 – Perfecte stilte Dwarsligger – Ankie Klootwijk, Ernst de Boer, Helen Fields – Dwarsligger (9789049808686)

13,99

Koop deze nu

Artikelnummer: 3545200782273511 Categorie: Tag:

Beschrijving

Dwarsligger 725 Perfecte stilte van Helen Fields is het vierde deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk.
Aan de rand van Edinburgh wordt het lichaam van een jonge vrouw gevonden. Wanneer de patholoog-anatoom het lijk onderzoekt, doet hij een schokkende ontdekking: uit de huid van het slachtoffer is het silhouet van een pop gesneden. Rechercheurs Ava Turner en Luc Callanach lijken op een dood spoor te zitten in de zaak, totdat in een kinderwagen een van huid gemaakte pop wordt gevonden, naast een achtergelaten baby. Luc en Ava realiseren zich dat de moordenaar een gruwelijk spel speelt wanneer ze opnieuw het lichaam van een jonge vrouw aantreffen. Hij kan ieder moment weer toeslaan. Kunnen ze hem stoppen voordat hij een derde slachtoffer maakt?
‘Het is behoorlijk knap dat Helen Fields nu al vier boeken lang hetzelfde niveau weet vast te houden in de Luc Callanach-thrillers.’ – Noordhollands Dagblad
‘Misschien nog meer dan in de vorige delen schuwt Helen Fields het gruwelijke detail niet. De doodsangst en vertwijfeling die uit haar slachtoffers spreekt, snijdt door merg en been. Sensatiezucht? Misschien wel, maar dan van het soort dat de lezers op het uiterste puntje van hun stoel krijgt.’ – Gazet van Antwerpen
‘Het is simpel: deze serie is een must read voor iedere thrillerlezer.’ – Thrillzone
Over de serie:
****’een geweldige reeks’ – VN Detective & Thrillergids
‘Een bijzonder aangenaam team speurders.’ – Trouw
‘Een must-read voor lezers die houden van donker, dodelijk, griezelig en aangrijpend.’ – Het Parool
‘Helen Fields schrijft donkere, harde thrillers, die de grenzen van de gemoedsrust aftasten.’ – Gazet van Antwerpen

Extra informatie

Merk

Webshop